Folia Fundamentowa Izolacyjna...
Folia Fundamentowa Izolacyjna...

Folia Fundamentowa Izolacyjna Atestowana HDPE 1,0mm 50X30m

IZO-FUNDAMENT 50X30M
118,11 zł
Brutto

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics sprawdzi się przy wykonywaniu izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Opis

Folia fundamentowa pozioma 1 mm to produkt, który wykorzystasz do wykonania izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów. Może służyć także do posadzek, wylewek lub podłóg jako izolacja przeciwwilgociowa. Folię fundamentową produkuje się z najwyższej jakości polietylenów, które gwarantują wytrzymałość na przetarcia i rozerwania. Jest ona jednak bezpieczna dla zdrowia i środowiska – nie jest szkodliwa dla wody pitnej ani nie zawiera szkodliwych dla człowieka substancji.

Właściwości folii fundamentowej 50 cm

To produkt odporny na wilgoć, związki chemiczne oraz grzyby, tworzący skuteczną izolację wodochronną budynków. Odpowiednio wyłożona folia nie wymaga dodatkowego klejenia ani zgrzewania na łączeniach – zwykle wystarcza w tym wypadku nacisk ściany. Folia o wymiarach 1mm x 50cm x 30m to jeden z wielu sprawdzonych i chętnie wybieranych w naszym sklepie materiałów budowlanych.

Niebywała odporność folii fundamentowej poziomej 1 mm

Folia fundamentowa 50 cm jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed zewnętrznymi czynnikami oraz ewentualnymi rozerwaniami czy pęknięciami. Folia fundamentowa pozioma 1 mm gwarantuje także protekcję przed dostawaniem się wilgoci, co jest kluczowe z uwagi na trwałość budynku. Gdy woda będzie mieć bezpośrednią styczność ze strukturami konstrukcji może poskutkować to korozją i pękaniem. Atest gwarantuje, że produkt został poddany wyczerpującym sprawdzianom jakości oraz funkcjonalności. Inwestycja w folię fundamentową - izolację poziomą 1 mm 50 cm x 30 m pozwala uniknąć wysokich wydatków w przyszłości. Nieszczelne struktury prowadzą do uszkodzenia konstrukcji budynku, co z kolei wygeneruje duże koszta naprawcze. Wybierz pewnego producenta i fachowe doradztwo!

Szczegóły produktu

Szerokość
50 cm
Długość
30 m
Grubość
1 mm

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania