Narożniki do tynków mokrych

Aktywne filtry

Narożniki do tynków mokrych

Narożnik do łuków "WIDRA" P_1159 295cm

PROTEKTOR NGŁ
44,77 zł
Narożnik WIDRA to profil tynkarski do łuków i konstrukcji łukowych ze stali ocynkowanej do tynków zewnętrznych i wewnętrznych.

Czy można wyobrazić sobie mieszkanie, w którym pokrycie tynkiem zostało wykonane niestarannie? Oczywiście, że nie, ponieważ miałoby to negatywny wpływ zarówno na ogólną estetykę wnętrza, jak i na wytrzymałość ścian. Co w takim przypadku będzie przydatne? Oczywiście solidne narożniki do tynków mokrych. W naszym sklepie znajdziecie rozmaite warianty do wyboru!

Porządny narożnik do tynków

Co znajdziecie w naszej ofercie? Między innymi sprawdzone, solidne narożniki do mokrych tynków - 50 × 50, 36 × 36 oraz w innych rozmiarach. Co jeszcze wyróżnia proponowany asortyment? Przede wszystkim wykonanie ze sprawdzonych materiałów. Każdy narożnik jest ocynkowany, a co za tym idzie, możecie mieć pewność, że nie ulegnie on w krótkim czasie uszkodzeniu. Oprócz tego niewątpliwym atutem jest montaż. Powód? Ot, jest bardzo prosty. Narożnik na mokry tynk wystarczy przytwierdzić do ściany za pomocą kilku gwoździ.

Jesteście zainteresowani naszym asortymentem, ale nie znaleźliście tego, co jest Wam potrzebne? Odezwijcie się do nas, a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Jednocześnie gwarantujemy, że jeśli w grę wchodzi narożnik na mokry tynk, cena w naszym sklepie nie ma sobie równych!

Aktywne filtry

Filtruj według

Długość

Długość

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania