Folie ochronne

Aktywne filtry

Folie ochronne

Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP 200,gr 0,05

FOLPAROIZO TYP200 2X50 SKLEP
45,98 zł
DARMOWA DOSTAWA Żółta folia ochronna przeznaczona jest do zabezpieczania połaci dachowych w trakcie prac budowlanych. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale sprawdza się także jako izolacja termiczna oraz akustyczna. TYP 200
Folie ochronne

Folia Stretch Czarna 1.5 kg Mocna

STRETCH CZARNY
16,61 zł
Folia stretch mocno przylega do pakowanego przedmiotu, co zapobiega jego przemieszczaniu się i ewentualnym uszkodzeniom.

Folia ochronna budowlana to produkt o wielu zastosowaniach. Sięgają po nią zarówno profesjonalni budowlańcy, jak i amatorzy. To, w jakim celu ma być użytkowana folia ochronna, zależy przede wszystkim od jej parametrów. W sklepie internetowym FF Budowlany oferujemy różne modele, które z pewnością przydadzą się podczas każdego remontu, w tym popularną folię białą budowlaną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą folii ochronnej typu 200 i 300!

Szeroki wybór folii ochronnych w sklepie FF Budowlany

Folie ochronne mają służyć przede wszystkim zabezpieczeniu mebli, sprzętów i podłogi podczas malowania. Warto mieć również kilka ich rolek w zapasie, jeżeli planujemy pracę z wiertarkami bądź piłami, którym zawsze towarzyszą duże ilości pyłów. W przypadku robót wykonywanych w zaciszu domowym polecamy sięgnąć przede wszystkim po folię ochronną typu 200. Jest ona bardzo wytrzymała, a przy tym bardzo lekka - nie stawia oporu podczas wykładania nią powierzchni. Folia ochronna budowlana typ 200 często jest używana także w celu zabezpieczenia izolacji termicznej lub akustycznej przed zawilgoceniem. Produkt ten znajduje zastosowanie w branży rolniczej i ogrodniczej. Świetnie sprawdzi się jako zamiennik popularnej agrowłókniny, która w przeciwieństwie do naszych folii ochronnych często okazuje się zbyt cienka i podatna na wiatr. Folia ochronna typ 200 może posłużyć jako zabezpieczenie roślin uprawnych lub stogów.

Folia ochronna typ 300 dla bardziej wymagających zleceń

W przypadku bardziej wymagających prac warto sięgnąć po folię ochronną typ 300. Od swojej poprzedniczki różni się ona wytrzymałością oraz mniejszą elastycznością. Bardzo ciężko ją rozerwać, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako prowizoryczne zabezpieczenie połaci dachowej lub osłona elewacyjna. Folia ochronna budowlana typ 300 jest również paroszczelna, dzięki czemu stanowi warstwę hydroizolacyjną dla ścian budynku. W efekcie swoich unikalnych właściwości dostarczana przez nas folia ochronna stanowi idealne rozwiązanie do ochrony konstrukcji przed działaniem zmiennych warunków pogodowych, jako element skutecznego systemu zabezpieczającego powierzchnie budowlane.

Dlaczego warto wykorzystywać folię białą budowlaną?

Zastosowanie odpowiedniej folii ochronnej budowlanej ma ogromny wpływ na jakość i trwałość wykonywanej pracy. Umożliwia to nie tylko zachowanie estetyki, ale przyczynia się także do żywotności materiałów. Niezależnie od tego, w jakim charakterze używana będzie folia ochronna typu 200 lub 300 - może to być profesjonalne zlecenie lub amatorski remont w domu, ale wniosek jest jeden. Zawsze warto zainwestować w wysokiej jakości folie ochronne.

FF Budowlany - zaufany dostawca folii ochronnych budowlanych

W sklepie internetowym FF Budowlany oferujemy folie budowlane ochronne od Fiberglass Fabrics. Producent ten cieszy się dużą renomą wśród firm budowlanych z całej Polski. Oferujemy zarówno ilości detaliczne, jak i hurtowe. Gwarantujemy szybką wysyłkę każdych ilości folii budowlanych ochronnych poprzez usługi zaufanych przewoźników. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów! Zaopatrz się w folię ochronną budowlaną, która pozwoli wykonać każde zlecenie!

Aktywne filtry

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania