Fiberglass Fabrics - producent profili budowlanych i siatek z włókna szklanego do systemów dociepleń

Fiberglass Fabrics to miejsce, w którym łączymy wieloletnie doświadczenie, pasję i najnowsze technologie budowlane, oferując klientowi w pełni funkcjonalne, dopracowane i trwałe produkty. Naszą specjalizacją są ocieplenia budynków  - produkujemy siatki z włókna szklanego, tapety dekoracyjne w włókna szklanego oraz profile budowlane o szerokim zastosowaniu, wykonywane zarówno z metali, jak i PCV. Oprócz tego, zajmujemy się sprzedażą hurtową innych materiałów budowlanych, współpracując z najlepszymi producentami w Polsce i Europie. Dzięki temu, nasi klienci mogą kompleksowo zaopatrzyć się w sprawdzone i odporne na czynniki zewnętrzne materiały do dociepleń.

Fiberglass Fabrics - najwyższe standardy jakości 

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz ciągłe przyglądanie się nowym trendom, pozwoliło nam stworzyć produkty, które szybko zdobyły uznanie wśród klientów w kraju, jak i w całej Europie. Materiały budowlane z włókna szklanego Fiberglass Fabrics wytwarzamy z najwyższej jakości surowców, spełniając rygorystyczne europejskie standardy i wymagania ETAG. Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikat zakładowej kontroli produkcji, wydanej przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.  

Fiberglass Fabrics  - gwarancja najlepszego efektu

Nie od dziś wiadomo, że jakość wykorzystanych w budownictwie materiałów czy surowców decyduje o trwałości i efekcie finalnym wykonanego projektu. Dlatego warto wybierać sprawdzone, potwierdzone certyfikatami jakości produkty. Ich zastosowanie daje gwarancję solidnego i estetycznego wykończenia systemów dociepleń, a także podnosi odporność na negatywny wpływ np. czynników zewnętrznych. 

Fiberglass Fabrics – indywidualne podejście do klienta 

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z uwagą wsłuchując się w jego konkretne potrzeby i wymagania. Fiberglass Fabrics to zaangażowany i pewny swoich umiejętności zespół, który ceni sobie szczerość, lojalność i fachową obsługę klienta. Te cechy sprawiają, że większość klientów z zadowoleniem do nas wraca oraz poleca nas innym. Jeżeli szukasz kogoś, kto doradzi Tobie lub Twojej firmie w doborze odpowiednich materiałów budowlanych, skontaktuj się z nami.    

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania