Folie budowlane

Aktywne filtry


Każdy remont wiąże się z ryzykiem uszkodzenia wyposażenia w pomieszczeniu, w którym wykonywane są dane prace. Jak zapobiec zniszczeniom? Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście mocna, czarna folia budowlana w rolce. Dzięki niej bez żadnego problemu zabezpieczycie wszystkie elementy, których nie można przenieść — meble, podłogi czy sufit. Stoicie przed zadaniem zorganizowania remontu? W takim razie dobrze trafiliście — w poniższej kategorii znajdziecie najgrubszą folię budowlaną 0,5 mm albo cieńsze warianty  0,2 mm i 0,3 mm. Proponowana przez nas folia budowlana hydroizolacyjna doskonale sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju pracach budowlanych.

Folia budowlana na metry — pod posadzki, wylewki i styropian

Podczas praktycznie każdej pracy remontowej trzeba skorzystać z porządnej folii zabezpieczającej. Gruba budowlana osłona pozwoli na uniknięcie ewentualnych szkód związanych na przykład z pochlapaniem gipsem czy farbą. Oprócz tego sporą popularnością cieszą się rolki folii budowlanej posadzkowej. Co to takiego? Jest to materiał, który warto kłaść na wylewkę betonową, gdyż zapewnia swego rodzaju ciepło przez uszczelnienie. Folia budowlana — izolacyjna oraz hydroizolacyjna — to skuteczny sposób na ocieplenie każdego budynku. Czy jednak tylko uszczelnienie mieszkań jest zaletą folii izolacyjnej? Budowlany materiał jest także wykorzystywany w… rolnictwie, a więc absolutnie nie!

Mocna i gruba czarna folia budowlana

Należy mieć na uwadze, że nie każda folia jest identyczna, zarówno jeśli chodzi o jej wymiary, jak i grubość. Trzeba na przykład pamiętać, że folia budowlana typu 200 okazuje się zdecydowanie słabsza aniżeli typ 300. Którą wybrać? Wiele zależy od tego, jaka izolacja jest potrzebna podczas danej pracy. Pod względem wielkości w naszym sklepie dostępna jest między innymi folia budowlana 4 × 25, 5 × 20 oraz 6 × 33. Wybór odpowiedniego rozmiaru umożliwi wygodne osłonięcie każdego narażonego na uszkodzenia obszaru. Folia izolacyjna budowlana to gwarancja dobrej ochrony.

Rolka folii budowlanej - z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

W przypadku folii budowlanej grubej w rolce cena zależy przede wszystkim od wymiarów. Odpowiednie dobranie parametrów jest konieczne, by móc efektywnie pracować. Oferowana przez nas cena folii budowlanej czarnej grubej jest w pełni opłacalna oraz atrakcyjna. Zawsze staramy się idealnie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. W grę ma wejść folia gruba czarna budowlana? Cena za m2 w każdym przypadku przypadnie Wam do gustu — zapraszamy!

Aktywne filtry

Filtruj według

Tolerancja grubości

Tolerancja grubości

Rozmiar

Rozmiar

Powierzchnia

Powierzchnia

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania