Narożniki Aluminiowe

Aktywne filtry

Narożnik aluminiowy z... Narożnik aluminiowy z... 2
  • Pakiet
343,38 zł
Paczka 50 sztukNarożnik aluminiowy z siatką służy do wyrównania narożników ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych.
Narożnik aluminiowy z... Narożnik aluminiowy z... 2
  • Pakiet
331,25 zł
Paczka 50 sztukNarożnik aluminiowy z siatką służy do wyrównania narożników ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych.
Narożnik aluminiowy z... Narożnik aluminiowy z... 2
  • Pakiet
  • Obecnie brak na stanie
Obecnie brak na stanie
362,78 zł
Paczka 50 sztuk Narożnik aluminiowy z siatką służy do wyrównania narożników ścian wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Płyty gipsowe są już powszechnie stosowane we współczesnym budownictwie. Z ich pomocą w krótkim czasie podzielisz jeden pokój na dwa lub stworzysz estetyczny aneks w pomieszczeniu. Warto jednak pamiętać o tym, że płyty gipsowe nie są tak wytrzymałe, jak ściany murowane. Aby tworzyły stabilną konstrukcję, należy zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. W tym przypadku niezawodne są narożniki aluminiowe.

Narożniki z aluminium - niezawodne przy budowaniu ścian gipsowych

Narożniki aluminiowe perforowane służą do zabezpieczania miejsc w ścianach gipsowych, które są szczególnie narażone na ewentualne uszkodzenia. Zazwyczaj są to właśnie ich górne krawędzie - mają one tendencję do odpryskiwania oraz uszkadzania się pod wpływem takich czynników, jak wilgoć lub wstrząsy. Narożnik aluminiowy wykończeniowy to niezawodny element wykańczający suche systemy zabudowy. Jego montaż jest niezwykle prosty, a pozwala na zaoszczędzenie wielu cennych godzin, jakich wymagałyby naprawy ścian. Aby prawidłowo zaaplikować narożnik z aluminium, wystarczy przykleić go do jeszcze wilgotnej warstwy szpachli gipsowej. Element wtopi się w zaprawę, tworząc tym samym odpowiednie zabezpieczenie naroża. Odpowiednio dobrany narożnik aluminiowy perforowany idealnie dopasowuje się do płyty gipsowej, co zapewnia jej stabilność oraz estetyczny wygląd.

W przypadku zabezpieczania okolic otworów drzwiowych, warto sięgnąć po pół narożnik aluminiowy. Dzięki odpowiedniemu wzmocnieniu, zabezpiecza on ściany przed uszkodzeniami powstającymi przy trzaskaniu drzwiami. W naszej ofercie znajdziesz różne warianty półnarożnika aluminiowego - od 3m aż po 6m.

U nas znajdziesz narożniki tynkarskie aluminiowe w każdym rozmiarze

Aby ściana zabezpieczona przy pomocy narożnika aluminiowego rozwartokątnego prezentowała się estetycznie, należy wybrać jego odpowiednie wymiary. Jeżeli poszukujesz idealnego egzemplarza, dobrze trafiłeś! Sklep internetowy FF Budowlany oferuje narożniki aluminiowe w różnych rozmiarach. Dostępne u nas modele są dodatkowo wyposażone w siatkę z włókna szklanego. Dzięki poddaniu zabiegowi perforacji, elementy te idealnie dopasowują się do podłoża. Pokryta niewielkimi otworami siatka nie uwydatnia się pod warstwą gipsu, co gwarantuje estetyczne wykończenie ściany. W sklepie internetowym FF Budowlany zakupisz wysokiej jakości narożnik aluminiowy rozwartokątny w rozsądnej cenie!

Aktywne filtry

Filtruj według

Długość

Długość

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania