Taśmy budowlane

Aktywne filtry

3,12 zł
Taśma Flizelinowa do łączenia płyt g/k, Doskonale wzmacnia łączenia płyt gipsowo-kartonowych, a także maskuje wszelkie pęknięcia.
Taśmy budowlane

Taśma dylatacyjna 50m - różne rozmiary

Dylatacja
27,61 zł
Taśma Dylatacyjna z pianki polietylenowej. Zastosowanie: wypełnianie szczelin dylatacyjnych, wygłuszanie zabezpieczanie posadzek przed zniszczeniem, odporna na działanie chemii budowlanej. W ofercie posiadamy różne grubości i szerokości taśmy
Taśma Uniwersalna Wzmocniona
Dostępny produkt z innymi opcjami
Taśmy budowlane

Taśma Uniwersalna Wzmocniona

Uniwersalna
8,44 zł
Taśma Uniwersalna (Typu Duct Tape) przeznaczona jest do szybkich napraw, mocowania i wzmacniania elementów. Wykonana jest z mocnego, wielowarstwowego podkładu z siatki syntetycznej. Niezastąpiona w każdym domu, warsztacie czy na budowie. - Łatwe przerywanie - Bardzo wytrzymała -Wysoka siła klejenia Dostępne rozmiary: 
Taśmy budowlane

Taśma maskująca FF

Maskująca
11,38 zł
Taśma maskująca sprawdzi się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju powierzchni podczas prac malarskich i ogólnobudowlanych.
Taśmy budowlane

Taśma Maskująca FF Żółta

Malarska
4,75 zł
Taśma maskująca sprawdzi się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju powierzchni podczas prac malarskich i ogólnobudowlanych. Nie uszkadza powierzchni oraz nie pozostawia śladów kleju. - nie pozostawia śladów kleju - nie podcieka Dostępne Wymiary : 
Taśmy budowlane

Taśma do folii transparentna 48mm x 50 m

TAŚMA DO FOLI TRANSPARENTNA 48X50
19,43 zł
Nasza Taśma do Folii Transparentna jest idealna do przyklejania folii budowlanych. Posiada mocny klej i jest odporna na wilgoć. Taśma jest również odporna na zimno i ciepło, co zapewnia jej długą żywotność.
Taśmy budowlane

Taśma do folii Czarna 50mm x 50 m

TAŚMA DO FOLI CZARNA 50X50
24,00 zł
Nasza czarna taśma foliowa jest idealna do przyklejania folii budowlanych. Posiada mocny klej i jest odporna na wilgoć. Taśma jest również odporna na zimno i ciepło, co zapewnia jej długą żywotność.

Kategoria "Taśmy Budowlane" to miejsce, w którym znajdziesz różne rodzaje taśm przeznaczonych do prac budowlanych. W tej kategorii znajdziesz taśmy tynkarskie, dylatacyjne, uniwersalne wzmocnione, maskujące, dwustronne piankowe, do folii transparentne oraz do folii czarne.

1. Taśma tynkarska to specjalnie zaprojektowana taśma, która jest stosowana podczas tynkowania ścian. Jest ona odporna na wilgoć i zabrudzenia.

2. Taśma dylatacyjna to taśma, która jest stosowana do wypełnienia szczelin między ścianami, stropami, podłogami i innymi powierzchniami. Jest ona elastyczna i odporna na wilgoć, co zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

3. Taśma uniwersalna wzmocniona to taśma przeznaczona do różnych zastosowań budowlanych. Zawiera ona warstwę wzmacniającą, co zwiększa jej trwałość i odporność na rozrywanie.

4. Taśma maskująca FF to taśma, która jest przeznaczona do maskowania powierzchni przed malowaniem, tapetowaniem lub innymi pracami budowlanymi. Jest ona odporna na wilgoć i łatwa do usunięcia po zakończeniu prac.

5. Taśma dwustronna klejąca piankowa to specjalistyczny rodzaj taśmy, która jest wykonana z pianki poliuretanowej i posiada klej na obu stronach. Taśma ta jest elastyczna i posiada bardzo dobrą przyczepność.

6.Taśmy do folii stosuje się podczas łączenia różnych folii budowlanych. Jest odporna na warunki atmosferyczne i zapewnia pewne połączenie .

7.Taśma flizelinowa z włókna szklanego przeznaczona jest do łączenia płyt kartonowo-gipsowych. Nadaje się zarówno na gładkie jak i chropowate powierzchnie. Taśmę flizelinową stosuję się również przy naprawie pęknięć.

Aktywne filtry

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania