Taśmy budowlane

Aktywne filtry

Taśmy budowlane

Taśma FLIZELINA z włókna szklanego 50mm x 25m

FF TAŚMA FLIZELINOWA SKLEP
2,99 zł
Taśma Flizelinowa do łączenia płyt g/k, Doskonale wzmacnia łączenia płyt gipsowo-kartonowych, a także maskuje wszelkie pęknięcia.
Taśma dylatacyjna 50m -... Taśma dylatacyjna 50m -... 2
Dostępny produkt z innymi opcjami
Taśmy budowlane

Taśma dylatacyjna 50m - różne rozmiary

Dylatacja
11,42 zł
Taśma Dylatacyjna z pianki polietylenowej. Zastosowanie: wypełnianie szczelin dylatacyjnych, wygłuszanie zabezpieczanie posadzek przed zniszczeniem, odporna na działanie chemii budowlanej. W ofercie posiadamy różne grubości i szerokości taśmy
Taśmy budowlane

Taśma Uniwersalna Wzmocniona

Uniwersalna
8,44 zł
Taśma Uniwersalna (Typu Duct Tape) przeznaczona jest do szybkich napraw, mocowania i wzmacniania elementów. Wykonana jest z mocnego, wielowarstwowego podkładu z siatki syntetycznej. Niezastąpiona w każdym domu, warsztacie czy na budowie. - Łatwe przerywanie - Bardzo wytrzymała -Wysoka siła klejenia Dostępne rozmiary: 
Taśmy budowlane

Taśma maskująca FF

Maskująca
11,38 zł
Taśma maskująca sprawdzi się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju powierzchni podczas prac malarskich i ogólnobudowlanych.
Taśmy budowlane

Taśma Dwustronna Wzmocniona FF

TAŚMA DWU/WZ 48X25
14,85 zł
Taśma Dwustronna Wzmocniona FF przeznaczona jest do łączenia dwóch powierzchni. Niezastąpiona w każdym domu, warsztacie czy na budowie. - Łączenie powierzchni gładkich i lekko chropowatych - Bardzo wytrzymała Wymiary : 48mm x 25m
Taśma Maskująca FF Żółta Taśma Maskująca FF Żółta 2
Dostępny produkt z innymi opcjami
Taśmy budowlane

Taśma Maskująca FF Żółta

Malarska
5,58 zł
Taśma maskująca sprawdzi się przy zabezpieczaniu różnego rodzaju powierzchni podczas prac malarskich i ogólnobudowlanych. Nie uszkadza powierzchni oraz nie pozostawia śladów kleju. - nie pozostawia śladów kleju - nie podcieka Dostępne Wymiary : 
5,61 zł
Taśma dwustronna ogólnego stosowania do stosowania wewnątrz pomieszczeń, klejąca wszystkie powierzchnie, szczególnie powierzchnie gładkie np. metale, ceramikę, marmur, drewno, szkło, tworzywa sztuczne itp.
Taśmy budowlane

Taśma do folii transparentna 48mm x 50 m

TAŚMA DO FOLI TRANSPARENTNA 48X50
19,43 zł
Nasza Taśma do Folii Transparentna jest idealna do przyklejania folii budowlanych. Posiada mocny klej i jest odporna na wilgoć. Taśma jest również odporna na zimno i ciepło, co zapewnia jej długą żywotność.
Taśmy budowlane

Taśma do folii Czarna 50mm x 50 m

TAŚMA DO FOLI CZARNA 50X50
24,00 zł
Nasza czarna taśma foliowa jest idealna do przyklejania folii budowlanych. Posiada mocny klej i jest odporna na wilgoć. Taśma jest również odporna na zimno i ciepło, co zapewnia jej długą żywotność.
Strona główna

Worki na Gruz 70L - 4 szt.

WORKI NA GRUZ 70 L
8,67 zł
Worki na gruz 70 l. 4 szt. to zestaw czterech worków przeznaczonych do transportu różnego rodzaju materiałów sypkich, takich jak gruz, piasek, kamienie czy drewno. Każdy z worków ma pojemność 70 litrów, co pozwala na transport większej ilości materiału w jednym czasie. Worki wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu, co gwarantuje ich wytrzymałość i...

Kategoria "Taśmy Budowlane" to miejsce, w którym znajdziesz różne rodzaje taśm przeznaczonych do prac budowlanych. W tej kategorii znajdziesz taśmy tynkarskie, dylatacyjne, uniwersalne wzmocnione, maskujące, dwustronne piankowe, do folii transparentne oraz do folii czarne.

1. Taśma tynkarska to specjalnie zaprojektowana taśma, która jest stosowana podczas tynkowania ścian. Jest ona odporna na wilgoć i zabrudzenia.

2. Taśma dylatacyjna to taśma, która jest stosowana do wypełnienia szczelin między ścianami, stropami, podłogami i innymi powierzchniami. Jest ona elastyczna i odporna na wilgoć, co zapobiega powstawaniu mostków termicznych.

3. Taśma uniwersalna wzmocniona to taśma przeznaczona do różnych zastosowań budowlanych. Zawiera ona warstwę wzmacniającą, co zwiększa jej trwałość i odporność na rozrywanie.

4. Taśma maskująca FF to taśma, która jest przeznaczona do maskowania powierzchni przed malowaniem, tapetowaniem lub innymi pracami budowlanymi. Jest ona odporna na wilgoć i łatwa do usunięcia po zakończeniu prac.

5. Taśma dwustronna klejąca piankowa to specjalistyczny rodzaj taśmy, która jest wykonana z pianki poliuretanowej i posiada klej na obu stronach. Taśma ta jest elastyczna i posiada bardzo dobrą przyczepność.

6.Taśmy do folii stosuje się podczas łączenia różnych folii budowlanych. Jest odporna na warunki atmosferyczne i zapewnia pewne połączenie .

7.Taśma flizelinowa z włókna szklanego przeznaczona jest do łączenia płyt kartonowo-gipsowych. Nadaje się zarówno na gładkie jak i chropowate powierzchnie. Taśmę flizelinową stosuję się również przy naprawie pęknięć.

Aktywne filtry

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania