Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...
Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...
Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...
Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...

Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP 200,gr 0,05

FOLPAROIZO TYP200 2X50 SKLEP
45,98 zł
Brutto

DARMOWA DOSTAWA

Żółta folia ochronna przeznaczona jest do zabezpieczania połaci dachowych w trakcie prac budowlanych. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale sprawdza się także jako izolacja termiczna oraz akustyczna. TYP 200

Opis

Żółta folia ochronna przeznaczona jest do zabezpieczania połaci dachowych w trakcie prac budowlanych. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale sprawdza się także jako izolacja termiczna oraz akustyczna. Dzięki zastosowaniu folii paroizolacyjnej typ 200 konstrukcja posiada kompleksową ochronę, zyskując skuteczną barierę przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych.

Folia budowlana żółta typ 200 do wielu zastosowań

Oferowana przez sklep FF Budowlany folia budowlana żółta typ 200 posiada wiele zastosowań, dlatego chętnie wybierana jest zarówno przez profesjonalistów w branży budowlanej, jak i osoby wykonujące prace wykończeniowe w swoich domach samodzielnie. Folia ochronna typu 200 o gramaturze 0,05 wykonana jest z odpornego na pękanie polietylenu, dlatego stanowi wytrzymałą na wilgoć warstwę, nadającą się także pod podłogi, panele, posadzki, wylewki. Żółta folia ochronna może posłużyć również do osłonięcia elewacji budynków i stolarki okiennej w trakcie robót wykończeniowych.

Najlepsza folia paroizolacyjna typ 200 na potrzeby Twojego projektu!

Zanim przystąpisz do realizacji Twojego projektu, zaopatrz się w najlepsze materiały! Prezentowana wysokojakościowa folia paroizolacyjna typ 200 to wybór licznych specjalistów branżowych. Dzięki niej skutecznie zabezpieczysz konstrukcję przed wilgocią i utratą ciepła.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór folii budowlanych oraz innych materiałów, które usprawnią pracę zarówno doświadczonych fachowców, jak i początkujących majsterkowiczów. Oferowane przez nas produkty cechują wysoką jakością oraz dużą różnorodnością. Zrób zakupy w jednym, sprawdzonym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze!

Szczegóły produktu

Rozmiar
2x50m
Grubość
0,05

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania