Łącznik do boni

Łącznik do boni

BP11 ŁĄCZNIK H1
5,19 zł
Brutto
Szerokość

Opis

Boniowanie to sposób na efektowne udekorowanie elewacji - małe rowki w fasadach budynków do złudzenia mogą przypominać wyłożenie ścian kaflami lub kamieniami. Listwa do boniowania z siatką 300 cm pozwala na dokładny i równy, ozdobny montaż. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia wykonanie idealnych brzegów boni. Profil wykonany został z wysokiej jakości materiału PCV, dzięki czemu jest odporny nie tylko na warunki atmosferyczne, ale także chemię budowlaną. Produkt nie ulega sprężaniu ani rozprężaniu pod wpływem temperatury, dlatego zabezpiecza on tynk przed niepożądanym pękaniem.

Funkcja łączników wzdłużnych do boni:

  • kątownikiem do boni,
  • profilem krzyżowym,
  • profilem typu „T”.

Zalety użytkowania:

  • uszczelniają i trwale łączą ze sobą listwy do boniowania oraz kątowniki narożne z listwami do boniowania,
  • poprawiają estetykę połączenia.

Jak montować łączniki PVC wzdłużne do boni?

Łącznik do boni służy do wykonywania trwałych połączeń, które zwiększają wytrzymałość elewacji. Profile do boniowania poprawiają także wizualny efekt estetyczny wykończenia. Ich montaż jest prosty i szybki, polega na odklejeniu folijki z łącznika do boni, a następnie naklejeniu go w odpowiednio wybranym miejscu. Praca wymaga staranności, aby wszystkie elementy zostały umieszczone równo. Na łączniku umieszcza się siatkę szklaną, a do jej utrwalenia wymagany jest specjalistyczny klej do przyklejania. Użycie łączników do boni zapewnia świetne utrwalenie konstrukcji.

Boniowanie z łącznikiem wzdłużnym

Biały łącznik wzdłużny poprowadzi i połączy listwy pod kątem 90°. Montaż listwy do boniowania skutecznie uszczelnia konstrukcję. W naszej ofercie znajdują się cztery wymiary łączników profili startowych, pasujących do wymiarów listew do boniowania. Posiadamy produkty w rozmiarach 10 mm, 20 mm, 30 mm i 50 mm. Łączniki posiadają specjalną, nienasiąkliwą, białą piankę klejącą oraz nienasiąkliwe czarne uszczelki.

Szczegóły produktu

5901698290555

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania