Narożnik stalowy ocynkowany,...
Narożnik stalowy ocynkowany,...

Narożnik stalowy ocynkowany, szerokość 36x36 dł. 275 - 300 cm ,powłoka Magnelis Expert

MT EXPERT 2,75 GESLER
6,33 zł
Brutto

Pełni funkcję ochronną i wzmacniającą, zapewniając trwałe i bezpieczne wykończenie tynkowanych kątów.

Długość

Opis

Ocynkowany narożnik do mokrych tynków 50x50 wykonany został ze stalowej blachy. Akcesorium przeznaczone jest do zabezpieczania zewnętrznych brzegów ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowane rozwiązanie zapobiegnie wgnieceniom, kruszeniu się oraz obijaniu krawędzi. Dodatkowo narożniki do tynków mokrych profilują krawędzie, nadając im idealną krzywiznę.

Wysokiej jakości narożnik na mokry tynk

Narożniki do tynków mokrych nadają konstrukcji prostego i estetycznego wyglądu. Zastosowany ocynk zabezpiecza listwy przed korozją, mogącą wystąpić w czasie wysychania ścian. Struktura narożnika skutecznie wzmacnia brzegi ścian, dlatego produkt jest stosowany w narażonych na wysoką wilgotność pomieszczeniach. Montaż wymaga jedynie użycia kilku gwoździ.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, produkty pokryte zostały powłoką Magnelis, która przedłuża trwałość narożników na mokry tynk. Cena profilów uzależniona jest od wybranego rozmiaru artykułu. Nasze wysokiej jakości produkty doceniane są zarówno przez doświadczonych profesjonalistów, jak i osób prywatnych, korzystających z nich na własny użytek.

Szczegóły produktu

Szerokość
36x36 mm
Długość
2,75 m
3 m
5906395186860

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania