Folia Fundamentowa Izolacyjna...
Folia Fundamentowa Izolacyjna...

Folia Fundamentowa Izolacyjna Atestowana HDPE 1mm x 30cm x 30m

IZO-FUNDAMENT 30X30M
52,96 zł
Brutto

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics sprawdzi się przy wykonywaniu izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Opis

Jeżeli szukasz folii do wykonania izolacji poziomej fundamentów, dobrze trafiłeś!

Folia fundamentowa ze sklepu ffbudowlany.pl skutecznie zabezpieczy ściany, mury oraz fundamenty przed wilgocią pochodzącą z gruntów. Znajdzie także zastosowanie w przypadku izolacji przeciwwilgociowej posadzek, wylewek lub podłóg.

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics wykonana jest z najwyższej jakości polietylenów, gwarantujących wytrzymałość na przetarcia i rozerwania. Choć to tworzywo sztuczne, jest nieszkodliwe dla środowiska i zdrowia człowieka. Produkt jest odporny na wilgoć, związki chemiczne oraz grzyby, dzięki czemu tworzy skuteczną izolację wodochronną budynków. Odpowiednio wyłożony, nie będzie wymagał dodatkowego klejenia ani zgrzewania na łączeniach – nacisk ściany spełni swoje zadanie. Folia o wymiarach 1mm x 30cm x 30m to produkt wysokiej jakości, którego funkcje docenią fachowcy oraz osoby zaczynające swoją przygodę z budownictwem.

Szczegóły produktu

Szerokość
30 cm
Długość
30 m
Paleta
144 szt
Waga
7,2 kg
Grubość
1 mm

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania