Folia Fundamentowa Izolacyjna...
Folia Fundamentowa Izolacyjna...

Folia Fundamentowa Izolacyjna Atestowana HDPE 1,0mm 60X30m

IZO-FUNDAMENT 60X30M
105,92 zł
Brutto

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics sprawdzi się przy wykonywaniu izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Opis

Jeżeli szukasz folii do wykonania izolacji poziomej fundamentów, świetnie trafiłeś! Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics skutecznie zabezpieczy ściany, mury oraz fundamenty przed wilgocią pochodzącą z gruntów. Możesz wykorzystać ją także do posadzek, wylewek lub podłóg jako izolację przeciwwilgociową. Folię fundamentową produkujemy z najwyższej jakości polietylenów, które zapewniają wytrzymałość na przetarcia i rozerwania. Dzięki przeprowadzonym badaniom i atestom nie ma jednak obawy o jej bezpieczeństwo w stosunku do środowiska oraz zdrowia człowieka – nie zawiera bowiem szkodliwych substancji.

Cechy folii fundamentowej poziomej 60 cm

Folia cechuje się odpornością na wilgoć, związki chemiczne oraz grzyby, tworząc skuteczną izolację wodochronną budynków. Odpowiednio położona folia nie będzie wymagała dodatkowego klejenia ani zgrzewania na łączeniach – nacisk ściany spełni swoje zadanie. Folia od Fiberglass Fabrics o wymiarach 1mm x 60cm x 30m to produkt wysokiej jakości, którą docenią fachowcy i osoby szukające sprawdzonych rozwiązań. Dodatkowo produkt jest gwarancją najwyższej jakości, zapewniając trwałość i skuteczność na lata. Folia fundamentowa pozioma ma 60 cm szerokości, dzięki czemu optymalnie dostosuje się do każdego projektu. Sprawdzi się nie tylko przy nowych inwestycjach, ale także przy renowacjach istniejących już budowli. Folia została zaprojektowana z myślą o łatwości montażu, aby jeszcze bardziej przyspieszyć postęp prac.

Korzyści z użytkowania folii fundamentowej poziomej 60 cm

Folia fundamentowa pozioma 60 cm zapewnia skuteczną ochronę fundamentów przed wilgocią i negatywnym wpływem wody gruntowej, co znacznie wydłuża żywotność całej konstrukcji. Wybór wysokiej jakości produktu skutkuje także oszczędnościami w przyszłości. Prewencja w walce z problemami wilgoci na samym początku zatrzyma cały negatywny proces. Ostatnim aspektem jest fakt, że folia fundamentowa pozioma 60 cm zapewnia doskonałą izolację budynku - co zwiększa jego wartość rynkową.

Nie pozwól, aby wilgoć niszczyła Twoje inwestycje. Folia fundamentowa pozioma 60 cm to gwarancja satysfakcji i pewności, że Twój dom pozostanie suchy i bezpieczny przez wiele lat. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w ochronie Twojego domu!

Szczegóły produktu

Szerokość
60 cm
Długość
30 m
Paleta
72 szt
Waga
12 kg
Grubość
1 mm

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania