Folia Fundamentowa Izolacyjna...
Folia Fundamentowa Izolacyjna...

Folia Fundamentowa Izolacyjna Atestowana HDPE 1mm x 40cm x 30m

IZO-FUNDAMENT 40X30M
70,61 zł
Brutto

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics sprawdzi się przy wykonywaniu izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Opis

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics to produkt służący do wykonania izolacji poziomej fundamentów. Głównym celem jej zastosowania jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Możesz jednak wykorzystać ją także do posadzek, wylewek lub podłóg jako izolację chroniącą przed wilgocią.

Folię fundamentowa wyprodukowana jest z najwyższej jakości polietylenów, które zapewniają wytrzymałość na przetarcia i rozerwania. Jeśli zostanie prawidłowo wyłożona, nie będzie wymagała dodatkowego klejenia czy zgrzewania na łączeniach. W tym wypadku wystarczy nacisk ściany. Folia jest odporna na wilgoć, związki chemiczne oraz grzyby, dlatego tworzy skuteczną izolację wodochronną budynków. To jednak materiał nieszkodliwy dla środowiska, a także dla zdrowia człowieka. Folia od Fiberglass Fabrics o wymiarach 1mm x 40cm x 30m to najwyższej jakości produkt, często wybierany przez fachowców.

W naszym sklepie kupisz także wiele innych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Rób zakupy w jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze.

Szczegóły produktu

Szerokość
40 cm
Długość
30 m
Paleta
100 szt
Waga
9,6 kg
Grubość
1 mm

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania