Drobny worek - tapeta z włókna...

Drobny worek - tapeta z włókna szklanego 110g/m²

FF128/110 SKLEP
453,81 zł
Brutto

Tapeta z włókna szklanego to nowoczesny materiał wykończeniowy, będący alternatywą dla zwykłych papierowych tapet, ale i gipsowych, gładkich ścian. Masa powierzchniowa 110g/m2

Opis

Tapeta z włókna szklanego to nowoczesny materiał wykończeniowy, będący alternatywą dla zwykłych papierowych tapet, ale i gipsowych, gładkich ścian. Jej cechą charakterystyczną jest struktura przypominająca płócienny worek, a także niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia, otarcia, ale i wilgoć, środki chemiczne czy dezynfekcyjne.

Tapety z włókna szklanego doskonale maskują nierówności i pęknięcia, jednocześnie zapobiegając ich pogłębianiu się. Niewątpliwym ich atutem jest dekoracyjność i możliwość nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Nadają się bowiem do wielokrotnego malowania, tworząc ciekawą bazę pod różnego rodzaju farby i kolory.

Tapeta, swoją fakturą imitująca worek z pasami, nadaje przytulność i ciepłą atmosferę każdemu pomieszczeniu – od kuchni, przez salon aż po pomieszczenia biurowe. Produkt wykonany jest z naturalnych surowców, bez wykorzystania żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, dlatego nie stanowi pożywki dla drobnoustrojów, grzybów czy roztoczy. Tapeta z włókna szklanego w połączeniu np. z farbą lateksową daje gwarancję "oddychania" ścian, pozytywnie wpływając na warunki klimatyczne w domu lub lokalu użytkowym. Jeśli szukasz nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, wybierz tapetę z włókna szklanego Fiberglass Fabrics.

Szczegóły produktu

Masa powierzchniowa
110g/m²
Szerokość
1 m
Długość Rolki
50 m

Komentarze (0)

Brak opini

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania