Vlies - tapeta z włókna szklanego 40g/m2
Vlies - tapeta z włókna szklanego 40g/m2

Vlies - tapeta z włókna szklanego 40g/m2

1 Ocen
FF 45 VLIES 25 SKLEP
49,99 zł
Brutto

Vlies - tapeta z włókna szklanego 40g/m2.

Tapety z włókna szklanego nadają się do wielokrotnego malowania, tworząc ciekawą bazę pod różnego rodzaju farby i kolory.

Tapeta z włókna szklanego to jeden z najmodniejszych materiałów wykończeniowych ostatnich lat!

Długość

Opis

Vlies - tapeta z włókna szklanego

Tapeta z włókna szklanego to jeden z najmodniejszych materiałów wykończeniowych ostatnich lat!

Jego praktyczność i estetyka sprawiają, że zwykłe papierowe tapety odchodzą do lamusa. Cechą charakterystyczną tego typu tapet jest wyjątkowa struktura, która przypomina płótno lub tkaninę, dodając wnętrzom przytulnej, ciepłej atmosfery. To jednak przede wszystkim produkt niezwykle funkcjonalny, ponieważ maskuje nierówności i pęknięcia, a jednocześnie chroni ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi, uderzeniami, otarciami, będąc także materiałem odpornym na wilgoć, środki chemiczne, dezynfekcyjne czy wodę.

Tapety z włókna szklanego nadają się do wielokrotnego malowania, tworząc ciekawą bazę pod różnego rodzaju farby i kolory. Tapeta, swoją fakturą imitująca gładką tkaninę, sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i salonie czy biurze. Produkt wytworzony jest z naturalnych surowców, bez wykorzystania żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, dlatego nie stanowi pożywki dla drobnoustrojów, grzybów czy roztoczy. Tapeta z włókna szklanego w połączeniu np. z farbą lateksową pozwala ścianom „oddychać”, pozytywnie wpływając na warunki klimatyczne w domu lub lokalu użytkowym. Jeśli szukasz modnych i ekologicznych materiałów wykończeniowych, postaw na praktyczną i dekoracyjną tapetę z włókna szklanego Fiberglass Fabrics.

Szczegóły produktu

Masa powierzchniowa
40g/m²
Szerokość
1 m
Długość Rolki
50 m
5903641100205

Komentarze (1)

1 Opinie

Gładka ściana
Świetnie nadaje się na stare nierówne ściany. Nie można oszczędzać na kleju. Po nałożeniu trzeba też posmarować tapetę klejem inaczej wciąga dużo farby. Efekt jest super.
dnia

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania