Klej do tapet z włókna szklanego

Klej do tapet z włókna szklanego

KL 5,5 WIADRO
38,14 zł
Brutto

Klej do klejenia tapet z włókna szklanego.

Ilość

Opis

Klej do tapet z włókna szklanego to specjalistyczny, dedykowany temu rodzajowi tapet klej. Wodorozcieńczalny i dyspersyjny produkt do oklein jest bezwonny, dzięki czemu nie wymaga długotrwałego wietrzenia pomieszczeń, w których został użyty. Klej do tapet stworzony został na bazie wody - jest bezpieczny dla środowiska i użytkowników, minimalizując ryzyko alergii oraz podrażnień skóry. Unikalne właściwości adhezyjne produktu zapewniają wyjątkowo mocne i trwałe połączenie okleiny z różnymi powierzchniami. Sam klej do tapet jest niemal od razu gotowy do bezpośredniego użycia - wystarczy odpowiednio wymieszać spoiwo.

Wygodny i szybki w użyciu klej do tapet z włókna szklanego

Klej do tapet z włókna szklanego jest prosty i skuteczny w zastosowaniu nawet dla osób nieposiadających doświadczenia w tapetowaniu. Produkt ten ma początkowo mleczną barwę, jednak ostatecznie po wyschnięciu staje się przezroczysty - dzięki czemu nie pozostawia śladów ani plam na okleinie. Zawarte w produkcie substancje pomocnicze, które zwiększają przepuszczalność pary, dzięki czemu przeciwdziałają pleśnieniu ścian. Takie rozwiązanie umożliwia murom swobodne oddychanie i pracę. Klej do tapety z włókna szklanego jest niezwykle trwały, przy czym posiada także bardzo wysoką siłę wiązania. 

Wydajny klej do tapet

Klej do tapety z włókna szklanego jest bardzo wydajny przez swoją formułę. Umożliwia on równomierne i efektywne pokrycie powierzchni okleiny. Zalecane zużycie kleju, wynoszące 12kg na jedną rolkę tapety (50m2), jest ekonomiczne i zapewnia optymalne pokrycie. Ponadto można go używać zarówno pod okleinę, jak i na nią.

Metoda aplikacji:

Przygotowane pod tapetę podłoże powinno być równe i odpylone. Należy usunąć wszelkie luźne i niestabilne kawałki, a wszelkie ubytki zaszpachlować i wygładzić. Wysoko chłonne podkłady należy zagruntować przed położeniem okleiny i pozostawić bazę do wyschnięcia.

Klej do tapet z włókna szklanego należy nanosić równomiernie na ścianie. Spoiwo charakteryzuje się krótkim czasem cementowania, dlatego przyklejanie okleiny powinno odbyć się w szybki i staranny sposób. Nałożoną tkaninę należy docisnąć wałkiem tapicerskim. Klej do tapety po wyschnięciu staje się bezbarwny.

Klej do tapet w przystępnej cenie

Wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości, polecamy nasz klej do tapet. Cena w stosunku to gwarantowanej trwałości jest bardzo przystępna. Produkty naszej marki są wybierane zarówno przez wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej, jak i domowych amatorów i hobbistycznych majsterkowiczów. W sklepie FFBudowalny.pl znajdziesz także wiele innych materiałów budowlanych, niezbędnych np. przy pracach wykończeniowych. Kupując wszystko w jednym miejscu, oszczędzisz swój czas i pieniądze!

Szczegóły produktu

5903641100915

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania