Klej do tapet z włókna szklanego

Klej do tapet z włókna szklanego

KL 5,5 WIADRO
38,14 zł
Brutto

Klej do klejenia tapet z włókna szklanego.

Ilość

Opis

Klej do tapet z włókna szklanego to specjalistyczny, dedykowany temu rodzajowi tapet klej. Wodorozcieńczalny i dyspersyjny klej do tapet jest bezwonny, dzięki czemu nie wymaga długotrwałego wietrzenia pomieszczeń, w których został użyty. Skład oparty został na bazie wody, a sam produkt jest niemal od razu gotowy do bezpośredniego użycia - wystarczy odpowiednio wymieszać spoiwo.

Produkt ten jest prosty i skuteczny w zastosowaniu, początkowo mleczna barwa wraz z wyschnięciem zmienia się w przezroczystą. Zawarte w produkcie substancje pomocnicze, które zwiększają przepuszczalność pary, dzięki czemu przeciwdziałają pleśnieniu ścian. Takie rozwiązanie umożliwia murom swobodne oddychanie i pracę. Klej do tapety z włókna szklanego jest niezwykle trwały, przy czym posiada także bardzo wysoką siłę wiązania.

Prawidłowe zużycie kleju to 12kg na jedną rolkę tapety (50m2). Klej stosujemy pod i na tapetę. 

Metoda aplikacji:

Przygotowane pod tapetę podłoże powinno być równe i odpylone. Należy usunąć wszelkie luźne i niestabilne kawałki, a wszelkie ubytki zaszpachlować i wygładzić. Wysoko chłonne podkłady należy zagruntować przed położeniem tapety i pozostawić bazę do wyschnięcia.

Klej do tapet z włókna szklanego należy nanosić równomiernie na ścianie. Spoiwo charakteryzuje się krótkim czasem cementowania, dlatego przyklejanie tapety powinno odbyć się w szybki i staranny sposób. Nałożoną tkaninę należy docisnąć wałkiem tapicerskim. Klej do tapety po wyschnięciu staje się bezbarwny.

Wszystkim, którym zależy na wysokiej jakości, polecamy nasz klej do tapet. Cena w stosunku to gwarantowanej trwałości jest bardzo przystępna. Produkty naszej marki są wybierane zarówno przez wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej, jak i domowych amatorów i hobbistycznych majsterkowiczów. W sklepie FFBudowalny.pl znajdziesz także wiele innych materiałów budowlanych, niezbędnych np. przy pracach wykończeniowych. Kupując wszystko w jednym miejscu, oszczędzisz swój czas i pieniądze!

Szczegóły produktu

5903641100915

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania