Narożnik aluminiowy perforowany 250 cm
Narożnik aluminiowy perforowany 250 cm
Narożnik aluminiowy perforowany 250 cm

Narożnik aluminiowy perforowany 250 cm

ALC 2,5
Dostępny produkt z innymi opcjami
2,37 zł
Brutto

Narożnik perforowany stosuje się do wzmacniania zewnętrznych krawędzi ścian, ościeży okien i drzwi oraz konstrukcji ścian z płyt gipsowo-kartonowych. Chroni krawędzie, zapewniając trwałe, bezpieczne, estetyczne i równe ich wykończenie.

Szerokość
Grubość
Długość

Opis

Narożnik aluminiowy perforowany służy do wykańczania suchych systemów zabudowy. Jego podstawowym celem jest wyrównanie ścian i ich estetyczne wykończenie. Ponadto, wzmocnione w ten sposób najbardziej odstające części ściany są zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym, otarciami czy obijaniem. To zatem wielofunkcyjny profil, przydatny zarówno w wykańczaniu wnętrz domów, jak i lokali użytkowych.

Dzięki wykorzystaniu perforowanego aluminium, narożnik jest elastyczny, łatwy w montażu, świetnie przylega do ściany i nie łamie się w trakcie prac montażowych. Cechuje się także dużą odpornością na rdzewienie. Po produkt ten często sięgają profesjonalne firmy budowlane, ceniąc jego wysoką jakość i funkcjonalność.

Jeśli szukasz innych narożników czy materiałów wykończeniowych, sprawdź całą naszą ofertę i zrób zakupy w miejscu polecanym przez fachowców!

Szczegóły produktu

Długość
2,5 m
5903641101332

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania