Taśma narożnikowa MAGIC CORNER...
Taśma narożnikowa MAGIC CORNER...
Taśma narożnikowa MAGIC CORNER...

Taśma narożnikowa MAGIC CORNER P_3750 75m

LKU PROTEKTOR 75 MB 3750
714,02 zł
Brutto

Taśmę narożną do płyt gk stosuje się w celu połączenia ścianek na płaskich powierzchniach, takich jak ściany czy sufit.

Opis

Taśmę narożną do płyt gk stosuje się w celu połączenia ścianek na płaskich powierzchniach, takich jak ściany czy sufit. Dzięki swojej strukturze, trwała i wykonana z PCV taśma może pełnić rolę narożnika perforowanego do gipsu. Listwa kątowa niemieckiej firmy Protektor stosowana jest przy ścianach z suchej zabudowy, zestawionych pod różnym kątem w zakresie od 0° do 180°. Taśma narożnikowa to proste i wygodne rozwiązanie, które pomoże w zapewnieniu idealnego, estetycznego wykończenia. Umożliwi łatwe połączenie ścianek na płaskich powierzchniach, na przykład na suficie.

Wytrzymałe narożniki do karton gipsu

Odpryśnięta farba z tynkiem z brzegów ścian nie wygląda zachęcająco. Narożniki i półnarożniki stosuje się w celu przedłużenia trwałości idealnie wyprofilowanych krawędzi. Takie rozwiązanie skutecznie wzmacnia strukturę, dzięki czemu ściany zachowają świetny wygląd na dłużej. Równie dobrym sposobem na utrwalanie i maskowanie niedoskonałości jest taśma narożnikowa do płyt gk. Łatwa w obsłudze listewka świetnie spaja ze sobą płyty zarówno pod kątem prostym, jak i rozwartym. Biały pasek idealnie utrzymuje spięte ze sobą części.

Mocna taśma narożna do wykończeń

Taśma narożnikowa niemieckiej firmy Protektor wykonana z PCV, stosowana przy ścianach z suchej zabudowy zestawionych pod różnym kątem. Ułatwia prace wykończeniowe i wykonanie prostych krawędzi, zapobiega także powstawaniu pęknięć. Profil przydatny zwłaszcza przy zabudowie poddaszy, gdzie mamy do czynienia z kątami innymi niż 90°. Przy użyciu taśm narożnikowych, połączenie krawędzi będzie proste i szybkie. Zachęcamy do zakupu.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania