Taśma narożnikowa MAGIC CORNER...
Taśma narożnikowa MAGIC CORNER...
Taśma narożnikowa MAGIC CORNER...

Taśma narożnikowa MAGIC CORNER P_3750 75m

LKU PROTEKTOR 75
727,61 zł
Brutto

Taśmę narożną do płyt gk stosuje się w celu połączenia ścianek na płaskich powierzchniach, takich jak ściany czy sufit.

Opis

Taśmę narożną do płyt gk stosuje się w celu połączenia ścianek na płaskich powierzchniach, takich jak ściany czy sufit. Dzięki swojej strukturze, trwała i wykonana z pcv taśma narożna może pełnić rolę narożnika perforowanego do gipsu. Listwa kątowa niemieckiej firmy Protektor stosowana jest przy ścianach z suchej zabudowy, zestawionych pod różnym kątem w zakresie od 0° do 180°.

Wytrzymałe narożniki do karton gipsu

Odpryśnięta farba z tynkiem z brzegów ścian nie wygląda zachęcająco. Narożniki i półnarożniki stosuje się w celu przedłużenia trwałości idealnie wyprofilowanych krawędzi. Takie rozwiązanie skutecznie wzmacnia strukturę, dzięki czemu ściany zachowają świetny wygląd na dłużej. Równie dobrym sposobem na utrwalanie i maskowanie niedoskonałości jest taśma narożnikowa do płyt gk. Łatwa w obsłudze listewka świetnie spaja ze sobą płyty zarówno pod kątem prostym, jak i rozwartym. Biały pasek idealnie utrzymuje spięte ze sobą części.

Taśma narożnikowa niemieckiej firmy Protektor wykonana z PCV, stosowana przy ścianach z suchej zabudowy zestawionych pod różnym kątem. Ułatwia prace wykończeniowe i wykonanie prostych krawędzi, zapobiega także powstawaniu pęknięć. Profil przydatny zwłaszcza przy zabudowie poddaszy, gdzie mamy do czynienia z kątami innymi niż 90°.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania