Folia Fundamentowa Izolacyjna...
Folia Fundamentowa Izolacyjna...

Folia Fundamentowa Izolacyjna Atestowana PCV 1,0mm 30X30m

IZO-FUNDAMENT 30X30M PCV
70,52 zł
Brutto

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics sprawdzi się przy wykonywaniu izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Opis

Folia fundamentowa to produkt, który wykorzystasz do wykonania izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów. Może służyć także do posadzek, wylewek lub podłóg jako izolacja przeciwwilgociowa. Folię fundamentową produkuje się z najwyższej jakości polietylenów, które gwarantują wytrzymałość na przetarcia i rozerwania. Jest ona jednak bezpieczna dla zdrowia i środowiska – nie jest szkodliwa dla wody pitnej ani nie zawiera szkodliwych dla człowieka substancji.

To produkt odporny na wilgoć, związki chemiczne oraz grzyby, tworzący skuteczną izolację wodochronną budynków. Odpowiednio wyłożona folia nie wymaga dodatkowego klejenia ani zgrzewania na łączeniach – zwykle wystarcza w tym wypadku nacisk ściany. Folia o wymiarach 1mm x 30cm x 30m to jeden z wielu sprawdzonych i chętnie wybieranych w naszym sklepie materiałów budowlanych.

Wybierz pewnego producenta i fachowe doradztwo!

Szczegóły produktu

Szerokość
30 cm
Długość
30 m
Grubość
1 mm

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania