Łącznik do boni

Łącznik do boni

BP11 ŁĄCZNIK H1
5,19 zł
Brutto
Szerokość

Opis

Funkcja łączników wzdłużnych do boni:

wykonanie połączeń pomiędzy listwami do boniowania a kątownikiem do boni, a także pomiędzy listwami do boniowania a profilem krzyżowym i profilem typu „T”.

Zalety użytkowania:

  • - uszczelniają i trwale łączą ze sobą listwy do boniowania oraz kątowniki narożne z listwami do boniowania,
  • - poprawiają estetykę połączenia.

Jak montować łączniki PVC wzdłużne do boni?

Łącznik do boni służy do wykonywania połączeń pomiędzy listwami a kątownikiem. Dodatkowo można nim scalić także listwy do boniowania z profilem krzyżowym lub profilem typu T. Profile do boniowania poprawiają także wizualny efekt estetyczny wykończenia.

Montaż listew boniowych z siatką

Boniowanie to sposób na efektowne udekorowanie elewacji - małe rowki w fasadach budynków do złudzenia mogą przypominać wyłożenie ścian kaflami lub kamieniami. Listwa do boniowania z siatką 300 cm pozwala na dokładny i równy, ozdobny montaż. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia wykonanie idealnych brzegów boni. Profil wykonany został z wysokiej jakości materiału PCV, dzięki czemu jest odporny nie tylko na warunki atmosferyczne, ale także chemię budowlaną. Produkt nie ulega sprężaniu ani rozprężaniu pod wpływem temperatury, dlatego zabezpiecza on tynk przed niepożądanym pękaniem.

Biały łącznik wzdłużny poprowadzi i połączy listwy pod kątem 90°. Montaż listwy do boniowania skutecznie uszczelnia konstrukcję.

W naszej ofercie znajdują się cztery wymiary łączników profili startowych, pasujących do wymiarów listew do boniowania. Posiadamy produkty w rozmiarach 10mm, 20mm, 30mm i 50mm. Łączniki posiadają specjalną, nienasiąkliwą, białą piankę klejącą oraz nienasiąkliwe czarne uszczelki.

Szczegóły produktu

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania