Listwa PVC z siatką ozdobna „na...
Listwa PVC z siatką ozdobna „na...

Listwa PVC z siatką ozdobna „na rąbek” - BP19 - 300 cm

BP19 L300 SZARA
42,95 zł
Brutto

 Listwa PVC z siatką ozdobna „na rąbek” - BP19

Kolor

Opis

Listwa BP19 została zaprojektowana w celu uzyskania na powierzchni elewacji BSO typowych, znanych z techniki łączenia blach na tzw „rąbek” – identycznych zewnętrznych wzdłużnych bruzd.

Rozwiązanie to, wpisuje się idealnie w coraz to bardziej powszechny trend montowania blachy płaskiej łączonej „na rąbek” na elewacji budynków. Niefortunnie montaż blachy na ścianach budynków przysparza wielu problemów technicznych dla wykonawcy. Przede wszystkim jest to metoda zaczerpnięta z dekarstwa, wymaga zatem stosowania technik typowo dekarskich, które po pierwsze nie są tanie, zarówno z punktu widzenia droższych specjalistów jakimi są niewątpliwie dekarze, a także zdecydowanie droższych materiałów budowlanych i dużo bardziej skomplikowanej techniki wykonywania takiej elewacji. Jednak największe zastrzeżenia odnoszą się w tym przypadku do przygotowania podłoża dla blachy, którym są drewniane łaty, niekorzystne z powodu wypaczania się drewna i uzyskania dobrych parametrów izolacji termicznej z powodu montażu łat bezpośrednio do ściany budynku i braku miejsca na docieplenie już samych łat.

Rozwiązanie Bella Plast, listwa BP19 PVC z siatką ozdobna „na rąbek” pozwala na powierzchni elewacji uzyskać identyczny efekt wizualny, co łączenie blach na tzw „rąbek” jednak już bez całego szeregu ograniczeń i problemów typowych dla trudnej w obróbce i montażu blachy płaskiej „na rąbek”.

 Walory użytkowe:

– uzyskanie zewnętrznych wzdłużnych bruzd w kształcie „rąbka” w technice systemów ociepleń metodą „lekka mokra” BSO, ETICS,

– dowolność położenia „rąbka”

– (odległości pomiędzy kolejnymi „rąbkami”) w stosunku do rozwiązania z użyciem arkuszy blachy „na rąbek”,

– tańszy i szybszy montaż w porównaniu do techniki z użyciem arkuszy blachy „na rąbek”.

Szczegóły produktu

5901698295394

Komentarze (0)

Brak opini

Zobacz także

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania