Narożnik aluminiowy perforowany 300 cm
Narożnik aluminiowy perforowany 300 cm

Narożnik aluminiowy perforowany 300 cm

AL. 3,0 23X23X0,3
3,10 zł
Brutto

Narożnik perforowany stosuje się do wzmacniania zewnętrznych krawędzi ścian, ościeży okien i drzwi oraz konstrukcji ścian z płyt gipsowo-kartonowych. Chroni krawędzie, zapewniając trwałe, bezpieczne, estetyczne i równe ich wykończenie.

Szerokość
Grubość
Długość

Opis

Narożnik aluminiowy perforowany służy do wykańczania suchych systemów zabudowy. Jego podstawowym celem jest wyrównanie ścian i ich estetyczne wykończenie. Ponadto, wzmocnione w ten sposób najbardziej odstające części ściany są zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym, otarciami czy obijaniem. To zatem wielofunkcyjny profil, przydatny zarówno w wykańczaniu wnętrz domów, jak i lokali użytkowych.

Dzięki wykorzystaniu perforowanego aluminium, narożnik jest elastyczny, łatwy w montażu, świetnie przylega do ściany i nie łamie się w trakcie prac montażowych. Cechuje się także dużą odpornością na rdzewienie. Po produkt ten często sięgają profesjonalne firmy budowlane, ceniąc jego wysoką jakość i funkcjonalność.

Jeśli szukasz innych narożników czy materiałów wykończeniowych, sprawdź całą naszą ofertę i zrób zakupy w miejscu polecanym przez fachowców!

Szczegóły produktu

Długość
3 m
5903641101349

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania