Półnarożnik aluminiowy 300 cm
Półnarożnik aluminiowy 300 cm

Półnarożnik aluminiowy 300 cm

ALP 3,0
4,09 zł
Brutto

Półnarożnik aluminiowy perforowany służy do zabezpieczenia i wykończenia ciętych płyt GK

Długość

Opis

Półnarożnik aluminiowy perforowany 3 m służy do zabezpieczenia i wykończenia ciętych płyt GK. Zastosowanie tego profilu gwarantuje prostą linię wykończeniową i trwałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Półnarożnik do gipsu - funkcjonalne i eleganckie wykończenie

Półnarożnik aluminiowy 3 m stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących sprawdzonego sposobu na trwałe i zarazem estetyczne wykończenia. Za jego pomocą skutecznie zabezpieczy się krawędzie ciętych płyt gipsowo-kartonowych przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu uzyska się schludne i harmonijne narożniki i zarazem długotrwałą ochronę newralgicznych części powierzchni.

Prezentowany półnarożnik aluminiowy został wykonany z materiału łatwo poddającego się obróbce, co skraca czas montażu, nawet w przypadku konieczności jego przycinania. W wyniku nieskomplikowanej instalacji szybko można cieszyć się profesjonalnym efektem końcowym.

Uniwersalność i wytrzymałość półnarożnika aluminiowego 3 m

Oferowany w naszym sklepie internetowym półnarożnik do gipsu (GK) sprawdzi się do rozmaitych zastosowań, przykładowo do wykańczania ścian działowych oraz w obszarze framug i ościeżnic. Wykorzystanie perforowanego półnarożnika, charakteryzującego się lekkością i zarazem wysoką wytrzymałością, istotnie wpływa na stabilność konstrukcji, zwiększając jednocześnie trwałość płyty.

Aluminium cechuje się silną odpornością na wilgoć, co sprawia, że znakomicie sprawdza się podczas montażu płyt kartonowo-gipsowych w obszarach o podwyższonej wilgotności. Konstrukcja wzmocniona aluminiowym narożnikiem gwarantuje solidność i długą żywotność, ponieważ aluminium nie ulega korozji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szczegóły produktu

Długość
3 m
5905979800062

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania