Listwa przyokienna PCV bez siatki 6/3...

Listwa przyokienna PCV bez siatki 6/3 Fiberglass Fabrics

LISTWA WEW 6/3 CZARNA 2,5
6,29 zł
Brutto

Funkcja listew PVC dylatacyjnych przyokiennych: wykonywanie dylatacji pomiędzy ościeżnicą okienną a tynkiem wewnętrznym – gipsowym lub cementowo-wapiennym.

Z menu poniżej wybierz :

Długość

Kolor

Kolor
Długość

Opis

Funkcja listew PVC dylatacyjnych przyokiennych:

wykonywanie dylatacji pomiędzy ościeżnicą okienną a tynkiem wewnętrznym – gipsowym lub cementowo-wapiennym.

Zalety użytkowania:

Listwa wyposażona jest w specjalną nienasiąkliwą piankę dylatacyjną, uszczelkę chroniącą piankę przed zabrudzeniem i zniszczeniem oraz element tracony.

Jak montować listwy PVC dylatacyjne przyokienne?

Proces montażu rozpoczynamy od wyczyszczenia, osuszenia i odtłuszczenia ościeżnicy okiennej. Następnie wyznaczamy miejsce, w którym zamierzamy nakleić listwę na ościeżnicę i docinamy nożem odpowiedniej długości kawałki listwy. Usuwamy żółtą osłonkę z pianki dylatacyjnej i od razu przyklejamy listwę do ościeżnicy. Odczekujemy 2 godziny, aby zapewnić dobre związanie kleju.

W kolejnym etapie naklejamy na okno folię zabezpieczającą je przed zabrudzeniem w trakcie prac tynkarskich. Listwy serii FF12 posiadają ruchomy element tracony, na którym znajduje się ścieżka klejowa zabezpieczona żółtą osłonką – usuwamy ją i na ścieżkę z klejem naklejamy folię. Takie zabezpieczenie pozwala uchronić okno przed trwałym zabrudzeniem w czasie prac tynkarskich.

Po przystąpieniu do tynkowania, tynk zacieramy tak, aby wprowadzić go do korytka listwy. Następnie, dokładnie na zewnętrznej krawędzi listwy, odcinamy nadmiar tynku. Po kilku dniach i całkowitym wyschnięciu tynku zdejmujemy z listwy element tracony (jednym ruchem w dół) i ochronną folię okienną.

Szczegóły produktu

Materiał
PCV
5905979800437

Komentarze (0)

Brak opini

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania