Profil Okapnikowy PCV typu T...
Profil Okapnikowy PCV typu T...

Profil Okapnikowy PCV typu T podtynkowy z siatką 145g

POT 2,5 SKLEP
9,11 zł
Brutto

Okapnik PCV podtynkowy typu T stosuje się do odprowadzenia wody z dala od powierzchni elewacji. Takie rozwiązanie zapobiegnie tworzeniu się zacieków na fasadach.

Szerokość

Opis

Kolor biały lub pomarańczowy (zależne od aktualnej produkcji)

Okapnik PCV podtynkowy należy montować w miejscach, w których zachodzi potrzeba odprowadzenia wody z dala od powierzchni elewacji. Takie rozwiązanie zapobiegnie tworzeniu się zacieków na fasadach. Łączniki sprawdzą się szczególnie podczas budowy lub remontów balkonów i tarasów. Okapnik z taśmą montowany jest bardzo podobnie do listew boniowych.

Montaż narożnika okapnikowego z siatką

Należy zatopić siatkę narożnika okapnikowego w kleju przeznaczonym do montażu styropianu lub wełny szklanej. Spoiwo trzeba precyzyjnie rozprowadzić po powierzchni, dbając o dokładny i równomierny rozkład. Następnie plecionkę z narożnika należy odpowiednio umieścić w nałożonej masie i całość przykryć systemową siatką szklaną metodą „na zakładkę”. Tak zabezpieczony okapnik podtynkowy PCV trwale zwiąże się z konstrukcją, tworząc jedną strukturę. Całość można otynkować po odpowiednim wyschnięciu. Odporne na warunki atmosferyczne rozwiązanie skutecznie będzie odprowadzać wodę zapobiegając jej zbieraniu i powstawaniu nieestetycznych zacieków.

Szczegóły produktu

Masa powierzchniowa
145g/m²
Długość
2 m
2,5 m
Ilość w opakowaniu
30 szt

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania