Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...
Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...
Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP...

Folia żółta ochronna 2x50m ,TYP 200,gr 0,05

FOLPAROIZO TYP 200 2X50
49,99 zł
Brutto

Żółta folia ochronna przeznaczona jest do zabezpieczania połaci dachowych w trakcie prac budowlanych. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale sprawdza się także jako izolacja termiczna oraz akustyczna. TYP 200

Opis

Żółta folia ochronna przeznaczona jest do zabezpieczania połaci dachowych w trakcie prac budowlanych. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, ale sprawdza się także jako izolacja termiczna oraz akustyczna.

Produkt ten posiada wiele zastosowań, dlatego chętnie wybierany jest zarówno przez profesjonalistów w branży budowlanej, jak i osoby wykonujące prace wykończeniowe w swoich domach samodzielnie. Folia ochronna typu 200 o gramaturze 0,05 wykonana jest z odpornego na pękanie polietylenu, dlatego stanowi wytrzymałą na wilgoć warstwę, nadającą się także pod podłogi, panele, posadzki, wylewki. Żółta folia ochronna może posłużyć również do osłonięcia elewacji budynków i stolarki okiennej w trakcie robót wykończeniowych.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór folii budowlanych oraz innych materiałów, które usprawnią pracę zarówno doświadczonych fachowców, jak i początkujących majsterkowiczów. Oferowane przez nas produkty cechują wysoką jakością oraz dużą różnorodnością. Zrób zakupy w jednym, sprawdzonym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze!

Szczegóły produktu

Rozmiar
2x50m
Grubość
0,05

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania