Folia Fundamentowa Izolacyjna...
Folia Fundamentowa Izolacyjna...

Folia Fundamentowa Izolacyjna Atestowana HDPE 1,0mm 60X30m

IZO-FUNDAMENT 60X30M
127,10 zł
Brutto

Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics sprawdzi się przy wykonywaniu izolacji poziomej fundamentów. Jej podstawowym zadaniem jest ochrona ścian, murów oraz fundamentów przed wilgocią pochodzącą z gruntów.

Opis

Jeżeli szukasz folii do wykonania izolacji poziomej fundamentów, świetnie trafiłeś! Folia fundamentowa od Fiberglass Fabrics skutecznie zabezpieczy ściany, mury oraz fundamenty przed wilgocią pochodzącą z gruntów. Możesz wykorzystać ją także do posadzek, wylewek lub podłóg jako izolację przeciwwilgociową. Folię fundamentową produkujemy z najwyższej jakości polietylenów, które zapewniają wytrzymałość na przetarcia i rozerwania.

Dzięki przeprowadzonym badaniom i atestom nie ma jednak obawy o jej bezpieczeństwo w stosunku do środowiska oraz zdrowia człowieka – nie zawiera bowiem szkodliwych substancji.

Folia cechuje się odpornością na wilgoć, związki chemiczne oraz grzyby, tworząc skuteczną izolację wodochronną budynków. Odpowiednio położona folia nie będzie wymagała dodatkowego klejenia ani zgrzewania na łączeniach – nacisk ściany spełni swoje zadanie. Folia od Fiberglass Fabrics o wymiarach 1mm x 60cm x 30m to produkt wysokiej jakości, którą docenią fachowcy i osoby szukające sprawdzonych rozwiązań.

Szczegóły produktu

Szerokość
60 cm
Długość
30 m
Paleta
72 szt
Waga
12 kg
Grubość
1 mm

Komentarze (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń.
Produkt dodany do porównania

Nasza strona korzysta z plików cookies do poprawnego działania